Nette Coppens zag haar rol als gastrenster bij De Ceuster-Bonache CX team snel uitgespeeld

Nette Coppens zag haar rol als gastrenster bij De Ceuster-Bonache CX team snel uitgespeeld

Nette Coppens wisselde afgelopen dinsdag haar traditionele Acrog-Tormans uitrusting in voor deze van het De Ceuster-Bonache CX team. Beide teams werken al enige tijd goed samen. Helaas moest Coppens al na drie ronden opgeven.

"Ik kwam in de derde ronde ten val en blesseerde vooral mijn heup", doet Nette Coppens uit Massenhoven haar verhaal. "Jammer natuurlijk. Nu even op de tanden bijten en rusten. Nadien kan de focus dan weer op de cross."

Dat ze in de roze De Ceuster-Bonache-uitrusting mocht starten deed de achttienjarige renster wel iets. "Het was best tof om deze kans te krijgen. Zo kom je immers aan de start van een grotere wedstrijd. In Noorderwijk zelfs tussen profs die nog deelnamen aan het WK. Dat is niet iets wat ik alle dagen mag beleven. Of dit ook naar de toekomst perspectief biedt ? Dat zou best kunnen. Al is dat nu nog geen uitgemaakte zaak."

Coppens komt zowel uit op de weg als in het veld. Iets wat ze de eerstvolgende tijd ook nog wel wil blijven combineren. "Ik vind beide wielerdisciplines even leuk. Al denk ik met mijn power beter op de weg uit de voeten te kunnen op termijn.

Ellen Van Loy kreeg nog eens de kans om in eigen regio rond te rijden.

"Ik zit nog wel regelmatig op de fiets. Voor mezelf niet meer uitkijkend naar het competitieve crossseizoen dat voor de deur komt te staan. Maar wel als begeleidster va, onze rensters richting het nieuwe winterseizoen. Zo ben ik met hen al een paar keer naar Herentals geweest.", vertelt Ellen

De Herenthoutse, die deels mee de sportieve leiding in handen heeft, geeft ook wat meer duiding bij de samenwerking van Acrog-Tormans en De Ceuster-Bonache CX. "We mogen regelmatig materiaal gebruiken van hen. Daartegenover staat dan dat wij enkele rensters van hen de kans geven om wat ervaring in grotere wedstrijden op te doen. En natuurlijk vormen we dan ook een beeld over sommige rensters.", aldus de ervaren dame

Tekst en fotocredit Lieven Verheyen

 

 




Zoeken

KALENDER

maart 2025<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Geen enkele cross missen? Klik HIER om de kalender aan jouw persoonlijke agenda toe te voegen!