Marcel Meisen en Helen Wyman winnen in Iowa (part 1 of 3)

Marcel Meisen en Helen Wyman winnen in Iowa (part 1 of 3)

In Iowa City staan dit weekend zomaar eventjes drie wedstrijddagen geprogrammeerd. Op dag één -zonder Belgen- ging de overwinning naar Marcel Meisen (Steylaerts-Verona). Bij de dames trotseerde de Britse Helen Wyman de modder met succes.

Geen Belgen in actie in deze eerste van drie wedstrijd in Iowa City. Daarvoor was de opeenvolging van wedstrijden te snel. Enige Europeaan aan de start was Marcel Meisen. Hij kreeg tegenstand van een compleet bataljon Amerikanen, maar uiteindelijk kon alleen Curtis White een tijdlang wedijveren met de Duitser.

Uiteindelijk pakte Meisen de eerste overwinning voor het gloednieuwe Steylaerts-Veronateam. Hij finishte in de modder van Iowa met een voorsprong van vijftien seconden op White. Daniel Summerhill werd derde op een minuut, Jonathan Page gaf als vierde al meer dan twee minuten prijs.

De dameswedstrijd werd een duel tussen de Britse Helen Wyman en de Amerikaanse Elle Anderson. Wyman trok het laken naar zicht toe.

Tekst: Nico Dick / Foto: ©JingleCross & Photopress.be




Zoeken

KALENDER

april 2025<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Geen enkele cross missen? Klik HIER om de kalender aan jouw persoonlijke agenda toe te voegen!