Rony De Vos nieuwe coach van team Peter Bauwens

Rony De Vos nieuwe coach van team Peter Bauwens

Nog voor de zomer maakte coach Danny De Bie de overstap van Superano Ham-Isorex-Tarteletto naar Marlux-Napoleon Games. Teammanager Peter Bauwens heeft nu een opvolger: de 60-jarige West-Vlaming Rony De Vos, in het verleden zelf een talentvolle crosser.

Rony De Vos weet wat veldrijden is. De voorbije jaren maakte hij als schoonvader van Sven Vanthourenhout deel uit van de vaste entourage van de Beernemnaar. En zelf was hij eind vorige eeuw een van de smaakmakers in het regionale circuit.

Vorig weekend zag De Vos zijn mannen voor het eerst aan het werk in de B-cross van Knesselare, gewonnen door Quincy Vens, jawel een pion van Bauwens. Momenteel is de West-Vlaming mee op stage in het Spaanse Mojacar (foto boven), waar de veldrijders -waaronder onder meer Vinnie Braet, Kenneth Van Compernolle en Jonas Degroote- zich voorbereiden op de volgende wedstrijden.

Foto's: ©Facebook / Tekst: Nico Dick




Zoeken

KALENDER

april 2025<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Geen enkele cross missen? Klik HIER om de kalender aan jouw persoonlijke agenda toe te voegen!